By using our website, you agree to the use of our cookies.
By using our website, you agree to the use of our cookies.
+420 558 441 661 sekretariat@motorlucina.cz Jamnická 116, Frýdek-Místek 8:00-14:00

Staré Město

Sídlo firmy

Jamnická č.p. 116
738 01 Frýdek-Místek
Tel: 558 441 661
E-Mail: sekretariat@motorlucina.cz
IČ: 25367625
DIČ: CZ25367625

Dobrá č.p. 198
739 51 Dobrá
Tel: 558 441 426
Dobrá
Okružní č.p. 680
739 11 Frýdlant nad Ostravicí
Tel: 777 742 662
Frýdlant nad Ostravicí
Ul. Míru 3267
738 01 Frýdek-Místek
Tel: +420 777 742 671
Frýdek-Místek
Mostárna

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Jednatel

Karel Valíček

+420 777 742 676

k.valicek@motorlucina.cz

Jednatel

Radek Polach

+420 777 742 664

r.polach@motorlucina.cz

Jednatel

Tomáš Polach

+420 777 742 660

t.polach@motorlucina.cz

SEKRETARIÁT

OFFICE MANAGER

Iva Václavíková

+420 777 740 739
558 441 661
sekretariat@motorlucina.cz
OFFICE MANAGER

Leona Kocher

+420 777 742 670
558 441 661

l.kocher@motorlucina.cz

VRÁTNICE
+420 777 742 603
558 441 660

ODBORNÍ REFERENTI

Project manager

Ing. Jaroslav Meyer

+420 608 600 282

558 441 664

j.meyer@motorlucina.cz

Export Manager

Bc. Zuzana Panáčková

558 441 662

+420 777 742 105

z.panackova@motorlucina.cz

Svařovací inženýr

Ing. Tomáš Valigura

+420 777 742 678

t.valigura@motorlucina.cz

KOOPERACE A OBCHOD

Vedoucí obchodního úseku

Karel Kozel

+420 777 742 012

k.kozel@motorlucina.cz

ŘÍZENÍ JAKOSTI

Vedoucí úseku OŘJ

Tomáš Valíček

+420 777 742 668

t.valicek@motorlucina.cz

Zobrazit zaměstnance

EKONOMICKÝ ÚSEK

Vedoucí ekonomického a personálního úseku

Kateřina Valíčková

+420 777 742 679

558 441 670

k.valickova@motorlucina.cz

Zobrazit zaměstnance

VÝROBA

vedoucí výrobního úseku

Karel Orság

+420 777 742 645

558 441 671

k.orsag@motorlucina.cz

  • Staré Město
  • Dobrá
  • Frýdlant n.O.
  • Mostárna
Mistr výroby

Martin Václavík

+420 777 742 677

m.vaclavik@motorlucina.cz

Mistr výroby

Zdeněk Verlík

+420 777 742 759

z.verlik@motorlucina.cz

Mistr výroby

Jaroslav Kosík

+420 777 742 107

j.kosik@motorlucina.cz

vedoucí přípravy výroby

Martin Kavka

+420 777 230 077

m.kavka@motorlucina.cz

programátor NC strojů

Josef Habernal

+420 777 743 982

j.habernal@motorlucina.cz

Mistr výroby

Vladimír Pastucha

+420 777 742 662

v.pastucha@motorlucina.cz

programátor NC strojů

Martin Sokol

+420  777 742 669

m.sokol@motorlucina.cz

Mistr výroby

Rudolf Pajpach

+420 777 742 671

r.pajpach@motorlucina.cz

TECHNOLOGIE

Vedoucí technologie

Miroslav Mojžíšek

+420 777 742 674

558 441 422

m.mojzisek@motorlucina.cz

Zobrazit zaměstnance

ZÁSOBOVÁNÍ A LOGISTKA

Vedoucí zásob. a logistiky

Zdeněk Peter

+420 777 742 673

558 441 679

z.peter@motorlucina.cz

Zobrazit zaměstnance

SKLAD

Vedoucí SKLADU

Marie Kopečková

+420 777 742 663

m.kopeckova@motorlucina.cz

Zobrazit zaměstnance

ÚDRŽBA

Vedoucí ÚDRŽBY

Michael Žitník

+420 727 986 425

m.zitnik@motorlucina.cz